1500 család fűtéséért küzdenek az Őrségben, miután a 36 centis hó letarolta az áramhálózatot
Az E.ON, az MVM és a katasztrófavédelem is a helyszínen dolgozik a hálózat újjáépítésén.
Hat nagyteljesítményű aggregátort szállítottak a térségbe, hogy mielőbb legyen ideiglenes áram.
4 hónapja