Waberer’s: közel 2,5 milliárd forint osztalékot hagytak jóvá
A Waberer's éves rendes közgyűlése elfogadta a 2025-ös pénzügyi beszámolókat, és csaknem 2,5 milliárd forintos osztalékfizetésről döntött.
A határozat közvetlenül befolyásolja a részvényesek kifizetését.
A Portfolio szerint a közgyűlés mandátumokat hosszabbított, saját részvény-vásárlást engedélyezett, és emelte a tiszteletdíjakat is.
portfolio.hu2 hónapja
Még több friss hír
Töltés
Hangos lapszemle
Kapcsolódó hírek
Alan Greenspan halálára
hirstart.hu16 órája
Ki dönt ma a munkahelyeden: a vezetőd – vagy az adatok?
hirstart.hu18 órája
Kaotikus állapot alakult ki a Hormuzi-szorosnál
hirstart.hu12 órája
Sírnak-rínak a termelők, pedig ők hozták magukra a bajt
hirstart.hu14 órája
Felhasználási feltételek
Adatvédelem
Kapcsolat
Impresszum
Médiaajánlat
2026 © Startlap, Minden jog fenntartva