Vitézy Dávid újranyitná a Dombóvár-Komló vasútvonalat, irányváltást ígér
Vitézy Dávid, a leendő közlekedési és beruházási miniszter szerint új lendületet kap a vidéki vasútfejlesztés.
Az első lépések között a Dombóvár-Komló vasútvonal jövőjének újraalapozását és a vonal újranyitását említette, jelezve: szerinte véget ér a Lázár János nevéhez kötött "vasútrombolás".
A Portfolio beszámolója alapján a tervek a helyi közlekedést és az ingázási költségeket is érinthetik.
2 hónapja