Tízmilliárdok mentek el rá, mégsem működik a kamionos súlymérőrendszer
A Telex szerint a TSM kamionos súlymérőrendszerre tízmilliárdok mentek el, a fenntartása pedig ma is nagyon drága.
A gond, hogy a rendszer nem használható arra, amire létrehozták.
A korábbi kormány a kezdeti blama után nem nyúlt hozzá, pedig gyorsan megtérülne a javítás, így a mostani vezetés számára is ígéretes feladat lehet.
telex.hu1 órája
Még több friss hír
Töltés
Hangos lapszemle
Kapcsolódó hírek
Megverték a TV2-t és az RTL-t
hirstart.hu14 órája
Budapesten kiárazta az egyetemistákat az ingatlanáremelkedés
hirstart.hu23 órája
Itt a törvényjavaslat a polgármesterek javadalmazásának korlátozásáról
hirstart.hu14 órája
Egy mozdulattal elzárhatja a milliárdos NER-es pénzcsapokat a kormány
hirstart.hu21 órája
Felhasználási feltételek
Adatvédelem
Kapcsolat
Impresszum
Médiaajánlat
2026 © Startlap, Minden jog fenntartva