Tízmilliárdok mentek el rá, mégsem működik a kamionos súlymérőrendszer

A Telex szerint a TSM kamionos súlymérőrendszerre tízmilliárdok mentek el, a fenntartása pedig ma is nagyon drága.

A gond, hogy a rendszer nem használható arra, amire létrehozták.

A korábbi kormány a kezdeti blama után nem nyúlt hozzá, pedig gyorsan megtérülne a javítás, így a mostani vezetés számára is ígéretes feladat lehet.

telex.hu1 órája
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír

Kapcsolódó hírek

Megverték a TV2-t és az RTL-t

hirstart.hu14 órája

Hírstart Gazdaság

24.hu gazdasági hírei