Szivárgás a CATL debreceni gyárában: 5 percen belül elhárították
Szivárgás történt csütörtök délelőtt a CATL debreceni gyárában, a cég szerint öt percen belül elhárították.
Személyi sérülés nem volt, az érintett dolgozók azonnal elhagyták a helyszínt.
A vállalat belső vizsgálatot indított.
A Pénzcentrum beszámolója alapján ez a gyors beavatkozás csökkentheti a leállás és az ebből fakadó költségek kockázatát.
9 órája