Szivárgás a CATL debreceni gyárában: 5 percen belül elhárították

Szivárgás történt csütörtök délelőtt a CATL debreceni gyárában, a cég szerint öt percen belül elhárították.

Személyi sérülés nem volt, az érintett dolgozók azonnal elhagyták a helyszínt.

A vállalat belső vizsgálatot indított.

A Pénzcentrum beszámolója alapján ez a gyors beavatkozás csökkentheti a leállás és az ebből fakadó költségek kockázatát.

penzcentrum.hu9 órája
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír

Hírstart Gazdaság

24.hu gazdasági hírei