Szijjártó Péter már két éve szemet vetett a venezuelai olajra és gázra

A Mol és az MVM is tárgyalt a hétvégén elrabolt diktátor embereivel, hogy Magyarország minél többet profitálhasson a dél-amerikai országgal újjáépített kapcsolatból.

telex.hu5 hónapja
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír

Hírstart Gazdaság

24.hu gazdasági hírei