Benzinárstop: így kompenzálja az állam a 595/615 forintos árakat

A kormány hatósági árat vezetett be az üzemanyagokra: a benzin 595, a dízel 615 forint.

A cél, hogy ne ismétlődjenek a 2022-es ellátási zavarok és a kutak csődjei.

A Pénzcentrum szerint az állam stratégiai készletek felszabadításával teremt mozgásteret, hogy a kereskedőknek maradjon árrés a védett árak mellett.

penzcentrum.hu3 hónapja
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír

Hírstart Gazdaság

24.hu gazdasági hírei