Vita Skóciában: visszatelepítenének egy veszélyes ragadozót az erdőkbe

Skóciában vita indult arról, érdemes-e visszatelepíteni egy ragadozót a korábbi élőhelyére, ha az az állattartók jószágaira is kockázatot jelenthet.

Az Agrofórum szerint a gazdák attól tartanak, hogy a lépés növeli a károkat és a költségeket, ami közvetlenül érintheti a megélhetésüket.

agroforum.hu2 hónapja
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír

Kapcsolódó hírek

Alan Greenspan halálára

hirstart.hu16 órája

Hírstart Gazdaság

24.hu gazdasági hírei