Vita Skóciában: visszatelepítenének egy veszélyes ragadozót az erdőkbe
Skóciában vita indult arról, érdemes-e visszatelepíteni egy ragadozót a korábbi élőhelyére, ha az az állattartók jószágaira is kockázatot jelenthet.
Az Agrofórum szerint a gazdák attól tartanak, hogy a lépés növeli a károkat és a költségeket, ami közvetlenül érintheti a megélhetésüket.
agroforum.hu2 hónapja
Még több friss hír
Töltés
Hangos lapszemle
Kapcsolódó hírek
Alan Greenspan halálára
hirstart.hu16 órája
Ki dönt ma a munkahelyeden: a vezetőd – vagy az adatok?
hirstart.hu18 órája
Kaotikus állapot alakult ki a Hormuzi-szorosnál
hirstart.hu12 órája
Sírnak-rínak a termelők, pedig ők hozták magukra a bajt
hirstart.hu14 órája
Felhasználási feltételek
Adatvédelem
Kapcsolat
Impresszum
Médiaajánlat
2026 © Startlap, Minden jog fenntartva