Reklámszövetség: százmilliós kiesést hozhat az új budapesti rendelet
A Magyar Reklámszövetség szerint az új fővárosi reklámrendelet sok százmilliós bevételkiesést okozhat a piacnak.
A szervezet nyilvános hatástanulmányt és érdemi szakmai egyeztetést kér a döntés előtt.
A bizonytalanság a reklámköltéseken és közvetve a cégek bevételein is meglátszódhat, írja a Media1.
3 órája