Reklámszövetség: százmilliós kiesést hozhat az új budapesti rendelet

A Magyar Reklámszövetség szerint az új fővárosi reklámrendelet sok százmilliós bevételkiesést okozhat a piacnak.

A szervezet nyilvános hatástanulmányt és érdemi szakmai egyeztetést kér a döntés előtt.

A bizonytalanság a reklámköltéseken és közvetve a cégek bevételein is meglátszódhat, írja a Media1.

media1.hu3 órája
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír

Hírstart Gazdaság

24.hu gazdasági hírei