Puzsér Róbert az RTL döntéséről: miért csak a választás után jön a Heti Hetes?

Puzsér Róbert bírálta az RTL időzítését, mert a Heti Hetes új adását csak az áprilisi választások urnazárása után sugározzák.

A Media1 szerint a publicista úgy látja, a csatorna ezzel politikai kockázatot kerül, és nem akarja, hogy Rogán Antal számonkérje Vidus Gabriella vezérigazgatót.

media1.hu3 hónapja
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír

Hírstart Gazdaság

24.hu gazdasági hírei