Patkányméreg-gyanú miatt vonták ki a márka termékeit a magyar boltokból

Patkányméreggel szennyezett bébiételek kerültek az osztrák, szlovák és cseh boltokba.

Bár a veszélyes tételek nem jutottak Magyarországra, a kereskedők óvatosságból a márka minden termékét levették a hazai polcokról, ami átmenetileg szűkítheti a kínálatot és befolyásolhatja a vásárlást.

Az RTL közlése nyomán írta meg a Portfolio.

portfolio.hu2 hónapja
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír

Hírstart Gazdaság

24.hu gazdasági hírei