Őrizetbe vették Bús Balázst is az NKA-pénzek ügyében
Az NKA-pénzek ügyében őrizetbe vették és gyanúsítottként hallgatták ki Bús Balázst, Óbuda volt fideszes polgármesterét.
A Portfolio szerint Tarr Zoltán közlése alapján a NAV nyomozói összesen hat embert vettek őrizetbe a Nemzeti Kulturális Alap 17 milliárd forintos támogatásaival összefüggésben.
2 órája