Őrizetbe vették Bús Balázst is az NKA-pénzek ügyében

Az NKA-pénzek ügyében őrizetbe vették és gyanúsítottként hallgatták ki Bús Balázst, Óbuda volt fideszes polgármesterét.

A Portfolio szerint Tarr Zoltán közlése alapján a NAV nyomozói összesen hat embert vettek őrizetbe a Nemzeti Kulturális Alap 17 milliárd forintos támogatásaival összefüggésben.

portfolio.hu2 órája
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír

Hírstart Gazdaság

24.hu gazdasági hírei