Óriásplakátok eltűnése Budapesten: kik profitálhatnak az átrendeződésből?
A Fővárosi Önkormányzat szerint elhárult a politikai akadály az óriásplakátok fővárosi visszaszorítása elől, városképi és közlekedésbiztonsági okokra hivatkozva.
A Telex szerint a változás végül a NER-közeli és külföldi cégeknek kedvezhet, és az eddigi nagy piaci szereplők pozícióját is erősítheti, ami a hirdetési árakra is hatással lehet.
3 órája