Óriásplakátok eltűnése Budapesten: kik profitálhatnak az átrendeződésből?

A Fővárosi Önkormányzat szerint elhárult a politikai akadály az óriásplakátok fővárosi visszaszorítása elől, városképi és közlekedésbiztonsági okokra hivatkozva.

A Telex szerint a változás végül a NER-közeli és külföldi cégeknek kedvezhet, és az eddigi nagy piaci szereplők pozícióját is erősítheti, ami a hirdetési árakra is hatással lehet.

telex.hu3 órája
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír

Hírstart Gazdaság

24.hu gazdasági hírei