Orbán hazarendelte a Barátság-vezetékhez küldött delegációt
Orbán Viktor hazarendelte a Barátság kőolajvezeték állapotát vizsgáló küldöttséget.
A 444.hu szerint a delegációt nem fogadták, és a sérült, háborús övezetben lévő szivattyúhoz sem engedték oda, mégis azt állítják: tényekkel térnek haza.
Az ügy az ellátásbiztonságon keresztül az üzemanyagárakra is hatással lehet.
3 hónapja