NER-közeli részvények nagyot estek nyitáskor, az OTP és a Mol csúcson

A tőzsdei NER-cégek részvényei nagyot estek a kereskedés elején: a Mészáros Lőrinc érdekeltségéhez sorolt Opus 27%-os mínuszban nyitott, a 4iG 19%-ot esett.

Közben a nagy piaci szereplők erősödnek, az OTP 4%-os pluszban van, a Mol árfolyama is történelmi csúcson.

A 444.hu beszámolója szerint ez a napi mozgás közvetlenül befolyásolhatja a részvényesek portfólióértékét.

444.hu2 hónapja
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír

Hírstart Gazdaság

24.hu gazdasági hírei