NER-közeli részvények nagyot estek nyitáskor, az OTP és a Mol csúcson
A tőzsdei NER-cégek részvényei nagyot estek a kereskedés elején: a Mészáros Lőrinc érdekeltségéhez sorolt Opus 27%-os mínuszban nyitott, a 4iG 19%-ot esett.
Közben a nagy piaci szereplők erősödnek, az OTP 4%-os pluszban van, a Mol árfolyama is történelmi csúcson.
A 444.hu beszámolója szerint ez a napi mozgás közvetlenül befolyásolhatja a részvényesek portfólióértékét.
2 hónapja