Nem tér vissza a reklámadó: a kormány 2026-tól sem emeli

A reklámadó 2026. július 1-jétől lépett volna újra hatályba, miután hét éve 0 százalékon áll.

A leköszönő miniszterelnök egyik utolsó rendeletével azonban elmarad a visszavezetés, így a vállalkozásoknak nem kell ezzel az extra teherrel számolniuk.

A hírt a 24.hu közölte.

24.hu2 hónapja
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír

Hírstart Gazdaság

24.hu gazdasági hírei