Nem tér vissza a reklámadó: a kormány 2026-tól sem emeli
A reklámadó 2026. július 1-jétől lépett volna újra hatályba, miután hét éve 0 százalékon áll.
A leköszönő miniszterelnök egyik utolsó rendeletével azonban elmarad a visszavezetés, így a vállalkozásoknak nem kell ezzel az extra teherrel számolniuk.
A hírt a 24.hu közölte.
2 hónapja