Navracsics és Ferencz a NER-elittől kér állást a Mediaworks-elküldötteknek

A Media1 szerint Navracsics Tibor és Ferencz Orsolya azt kéri a NER-elit szereplőitől, hogy adjanak munkát a Mediaworks-től állami pénzek híján azonnal elbocsátott dolgozóknak.

A két fideszes politikus a kirúgottakat "jobboldali médiamunkásoknak" nevezi.

media1.hu9 órája
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír

Kapcsolódó hírek

Hírstart Gazdaság

24.hu gazdasági hírei