Navracsics és Ferencz a NER-elittől kér állást a Mediaworks-elküldötteknek
A Media1 szerint Navracsics Tibor és Ferencz Orsolya azt kéri a NER-elit szereplőitől, hogy adjanak munkát a Mediaworks-től állami pénzek híján azonnal elbocsátott dolgozóknak.
A két fideszes politikus a kirúgottakat "jobboldali médiamunkásoknak" nevezi.
media1.hu9 órája
Még több friss hír
Töltés
Hangos lapszemle
Kapcsolódó hírek
Óriásit vágtak Varga Mihályék, de nem ott, ahol számítottunk rá
hirstart.hu3 órája
A biztos állás mellett az elismerés is egyre fontosabb
hirstart.hu10 órája
Felhasználási feltételek
Adatvédelem
Kapcsolat
Impresszum
Médiaajánlat
2026 © Startlap, Minden jog fenntartva