Nagy Márton egy ciklus után kiszáll a politikából, írja a Telex
A Telex szerint Nagy Márton, az Orbán-kormány gazdasági minisztere egy ciklus után távozik a politikából.
A cikk felidézi: 2022-ben a gazdasági növekedés beindítását várták tőle, de ez nem jött össze.
A bejelentés bizonytalanságot hozhat a gazdaságpolitikába, ami a forint, a kamatok és a megélhetési költségek alakulásán keresztül a háztartások pénzügyeit is érintheti.
2 hónapja