Omega Trader: átjutott a Hormuzi-szoroson 2 millió hordó iraki olajjal
Az Omega Trader szupertanker több mint tíz nap után Mumbai partjainál tűnt fel, fedélzetén kétmillió hordó iraki nyersolajjal.
A Bloomberg szerint ez az első hajó, amely bizonyíthatóan átkelt a Hormuzi-szoroson iraki olajjal megrakodva azóta, hogy az iráni háború miatt gyakorlatilag leállt a kereskedelmi hajózás.
A fejlemény az olajárakon és így az üzemanyagköltségeken is gyorsan érződhet.
portfolio.hu3 hónapja
Még több friss hír
Hangos lapszemle
Kapcsolódó hírek
A meleg miatt kialakulóban van a "szieszta-kultúra" a Balatonnál
hirstart.hu5 órája
Vezető nélkül tett meg egy kört a Nordschleifén egy Xiaomi
hirstart.hu10 órája
Lengyelország gyorsan lépett: egy vagyont kap az európai fegyverkezési alapból
hirstart.hu12 órája
A köztársasági elnök aláírta az uniós források hazahozataláról szóló törvényt
hirstart.hu18 órája
Kaotikus állapot alakult ki a Hormuzi-szorosnál
hirstart.hu4 órája
Sírnak-rínak a termelők, pedig ők hozták magukra a bajt
hirstart.hu6 órája
Ki dönt ma a munkahelyeden: a vezetőd – vagy az adatok?
hirstart.hu10 órája
Felhasználási feltételek
Adatvédelem
Kapcsolat
Impresszum
Médiaajánlat
2026 © Startlap, Minden jog fenntartva