Miért tüntetnek "rezsikárosultak", ha nálunk a legolcsóbb a gáz és az áram Európában?
A rezsicsökkentés a Fidesz egyik legnagyobb politikai vívmánya, mégis a magas díjak ellen szerveződik tüntetés, részben az egyes tételek megállapításának átláthatatlansága miatt.
7 hónapja