Miért tüntetnek "rezsikárosultak", ha nálunk a legolcsóbb a gáz és az áram Európában?

A rezsicsökkentés a Fidesz egyik legnagyobb politikai vívmánya, mégis a magas díjak ellen szerveződik tüntetés, részben az egyes tételek megállapításának átláthatatlansága miatt.

telex.hu7 hónapja
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír

Hírstart Gazdaság

24.hu gazdasági hírei