Miért veszítünk a hazai élelmiszerből? 20 év tanulságai számokban
Kevesebb hazai élelmiszer kerül a kosárba: az Agroinform szerint friss adatok mutatják, mi történt a magyar élelmiszer-feldolgozással az elmúlt két évtizedben.
A technológiai lemaradás és a versenyképességet nehezítő tényezők drágíthatják a termelést, ami a bolti árakon és a választékon is érezhető lehet.
agroinform.hu1 hónapja
Még több friss hír
Töltés
Hangos lapszemle
Kapcsolódó hírek
Rendkívüli hőség: videón üzent az MVM vezérigazgatója a magyar lakosságnak
hirstart.hu15 órája
Benyújtotta a kormány az MFB-törvény módosítását
hirstart.hu17 órája
Tiltakozásul bezártak a kis benzinkutak, a Tisza-kormány félresöpörte őket
hirstart.hu18 órája
Teljes körű klímatelepítést indít a MediaMarkt
hirstart.hu21 órája
Szivárgás történt a debreceni CATL-gyárban
hirstart.hu19 órája
Eldőlt az idei Pride sorsa
hirstart.hu21 órája
Lezárult a felvásárlás, egy kézbe került az Auchan
hirstart.hu22 órája
Felhasználási feltételek
Adatvédelem
Kapcsolat
Impresszum
Médiaajánlat
2026 © Startlap, Minden jog fenntartva