Miért veszítünk a hazai élelmiszerből? 20 év tanulságai számokban

Kevesebb hazai élelmiszer kerül a kosárba: az Agroinform szerint friss adatok mutatják, mi történt a magyar élelmiszer-feldolgozással az elmúlt két évtizedben.

A technológiai lemaradás és a versenyképességet nehezítő tényezők drágíthatják a termelést, ami a bolti árakon és a választékon is érezhető lehet.

agroinform.hu1 hónapja
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír

Kapcsolódó hírek

Hírstart Gazdaság

24.hu gazdasági hírei

Eldőlt az idei Pride sorsa

hirstart.hu21 órája