Megszűnik a SzegedMa: 18 év után bezár a Fidesz-közeli portál
A Media1 szerint megszűnik a SzegedMa: a szegedi, Fidesz-közeli portál 18 év működés után bezár.
A lapot a cikk állítása alapján nagyrészt adófizetői pénzből tartották fenn, így a döntés a helyi nyilvánosság finanszírozását és a közpénzek felhasználását is érintheti.
3 hete