Megszűnik a SzegedMa: 18 év után bezár a Fidesz-közeli portál

A Media1 szerint megszűnik a SzegedMa: a szegedi, Fidesz-közeli portál 18 év működés után bezár.

A lapot a cikk állítása alapján nagyrészt adófizetői pénzből tartották fenn, így a döntés a helyi nyilvánosság finanszírozását és a közpénzek felhasználását is érintheti.

media1.hu3 hete
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír

Hírstart Gazdaság

24.hu gazdasági hírei