Mégis leválunk az orosz olajról? Szétütnék a Google-t
Európában optimisták a tőzsdék, az USA-ban kivárnak a rendkívül fontos inflációs adat előtt.
Egy háttérbeszélgetésen a Mol kifejtette, hogy néhány éven belül függetleníteni kell magunkat az orosz olajtól, a különadók nyakló nélküli emelése pedig már káros a gazdaságra nézve.
A világ egyik legnagyobb befektetője eladott, szétdarabolnák a Google-anya
1 éve