Még a választások előtt eladnák Nagy Márton alól a minisztériuma épületét
Az NGM épületet úgy adnák el, hogy csak jóval a választások után veheti birtokba a vevő.
Ez bonyolítja a tranzakciót, az állam valamiért mégis fontosnak tartotta, hogy az ingatlant így is meghirdesse.
8 hónapja