Még a választások előtt eladnák Nagy Márton alól a minisztériuma épületét

Az NGM épületet úgy adnák el, hogy csak jóval a választások után veheti birtokba a vevő.

Ez bonyolítja a tranzakciót, az állam valamiért mégis fontosnak tartotta, hogy az ingatlant így is meghirdesse.

telex.hu8 hónapja
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír

Hírstart Gazdaság

24.hu gazdasági hírei