Már a Dlg-elnök is úgy látja: a Green Deal megbukott
Nem a fenntarthatósággal van baj, hanem a termelékenységgel – kemény üzenetet küldött a DLG elnöke az Európai Bizottságnak.
7 hónapja
Nem a fenntarthatósággal van baj, hanem a termelékenységgel – kemény üzenetet küldött a DLG elnöke az Európai Bizottságnak.