Magyar állampapír helyett főleg külföldre talicskázták a pénzt a magyarok
Az állampapírok helyett inkább befektetési alapokba és külföldi értékpapírokba fektették be tavaly az új megtakarításaikat a magyarok.
Az OTP-n nagyot nyertek, és sokan megtalálták a módját, hogyan ne fizessenek adót utána.
privatbankar.hu4 hónapja
Még több friss hír
Töltés
Hangos lapszemle
Kapcsolódó hírek
Megnyitja kapuit az ipar a startupoknak
hirstart.hu2 órája
Nem a karó a lényeg: ezt figyeljük kötözés közben a paradicsomnál!
hirstart.hu10 órája
Elévülhet-e egy túlfizetés az adószámlán?
hirstart.hu11 órája
Szombaton megszűnik a közmédia vezetőinek megbízatása
hirstart.hu1 napja
A Ford egy 360 kilós medvével tesztelte pick-upja védelmét
hirstart.hu5 órája
Tárlat idén diplomát szerzett mesterszakos építész hallgatók terveiből
hirstart.hu7 órája
A magyar gazdaság NER-telenítésének rövid távon ára van, de nagyon megéri
hirstart.hu11 órája
Trump dörgedelmes üzenetet küldött Iránnak
hirstart.hu11 órája
Felhasználási feltételek
Adatvédelem
Kapcsolat
Impresszum
Médiaajánlat
2026 © Startlap, Minden jog fenntartva