Magyar állampapír helyett főleg külföldre talicskázták a pénzt a magyarok

Az állampapírok helyett inkább befektetési alapokba és külföldi értékpapírokba fektették be tavaly az új megtakarításaikat a magyarok.

Az OTP-n nagyot nyertek, és sokan megtalálták a módját, hogyan ne fizessenek adót utána. 

privatbankar.hu4 hónapja
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír

Kapcsolódó hírek

Hírstart Gazdaság

24.hu gazdasági hírei