Leállt a távfűtés ebben a magyar városban, van ahol akár egy napig nem lesz fűtés és melegvíz
Szitka Péter, Kazincbarcika polgármestere a Facebook-oldalán közölte, hogy a távhő rendszerében keletkezett hiba miatt január 19-én dél körül leállt a távfűtés a városban.
A meghibásodás helyét sikerült lokalizálni, de egyes épületeket tartósan érint a probléma, így ott előreláthatólag 24 órán keresztül nem lesz fűtés és melegvíz-szolgáltatás.
5 hónapja