Kijöttek a számok: az erős forinton buktak, az OTP-n viszont nyertek a magyar kisbefektetők
Az október végi Takarékossági Világnap után rákapcsoltak a kisbefektetők: dőlt a pénz az alapokba, az állampapírokba, de még a részvénypiacra is.
Aki megtartotta az OTP-részvényeit, elégedetten dörzsölheti a tenyerét.
5 hónapja