Kijöttek a számok: az erős forinton buktak, az OTP-n viszont nyertek a magyar kisbefektetők

Az október végi Takarékossági Világnap után rákapcsoltak a kisbefektetők: dőlt a pénz az alapokba, az állampapírokba, de még a részvénypiacra is.

Aki megtartotta az OTP-részvényeit, elégedetten dörzsölheti a tenyerét. 

privatbankar.hu5 hónapja
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír

Hírstart Gazdaság

24.hu gazdasági hírei