Kiesett a Kazincbarcika: májusban búcsúzik a Fizz Ligától

Megvan a Fizz Liga első kiesője: a Kazincbarcika májusban elköszön az élvonaltól.

Nem kaptak újabb haladékot, vereségük és az MTK győzelme matematikailag is eldöntötte a sorsukat, így a következő idényt a másodosztályban kezdik.

penzcentrum.hu2 hónapja
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír

Hírstart Gazdaság

24.hu gazdasági hírei