Kiesett a Kazincbarcika: májusban búcsúzik a Fizz Ligától
Megvan a Fizz Liga első kiesője: a Kazincbarcika májusban elköszön az élvonaltól.
Nem kaptak újabb haladékot, vereségük és az MTK győzelme matematikailag is eldöntötte a sorsukat, így a következő idényt a másodosztályban kezdik.
2 hónapja