Képviselők irányítják a területfejlesztést: így lett központosított
A központosítás miatt az elmúlt évtizedben az országgyűlési képviselők vették át a területfejlesztés irányítását az önkormányzatoktól.
A Telex szerint ez erősítette a politikai befolyást, és növelte a korrupciós kockázatokat, ami a helyi fejlesztési pénzek elosztását is érintheti.
telex.hu2 hónapja
Még több friss hír
Töltés
Hangos lapszemle
Kapcsolódó hírek
Itt a törvényjavaslat a polgármesterek javadalmazásának korlátozásáról
hirstart.hu20 órája
Megverték a TV2-t és az RTL-t
hirstart.hu20 órája
Felhasználási feltételek
Adatvédelem
Kapcsolat
Impresszum
Médiaajánlat
2026 © Startlap, Minden jog fenntartva