Kémkedés miatt feljelentették Panyi Szabolcsot, közleményben reagált
Az Orbán-kormány kémkedés gyanúja miatt feljelentést tett Panyi Szabolcs oknyomozó újságíró ellen, Gulyás Gergely csütörtökön jelentette be.
A rendőrségi eljárással fenyegetett újságíró rendkívüli közleményben válaszolt; a történteket a putyini Oroszországhoz és Belaruszhoz hasonlította.
A Media1 beszámolója szerint az ügy jogi kockázatot és költségeket is hozhat az érintetteknek.
3 hónapja