Kapitány István kéri: kora este ne menjen a légkondi, így segít a Mavirnak

Kapitány István arra kér, hogy a kora esti órákban kerüljük a légkondi használatát.

A rezsicsökkentés miatt a lakosságnak csúcsidőben sem drága az áram, viszont a Mavirnak sokat számít, ha ilyenkor kevesebb az áramfogyasztás.

A Telex szerint ezzel könnyebb egyensúlyban tartani az ország áramrendszerét.

telex.hu4 órája
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír

Hírstart Gazdaság

24.hu gazdasági hírei