Kapitány István: 18 és 21 óra között kapcsoljuk le a klímát

Kapitány István azt kéri, hogy este hat és kilenc között lehetőleg ne menjen a légkondi.

A gazdasági és energetikai miniszter szerint a laptop, a telefon és az elektromos autó töltését is érdemes inkább 21 óra utánra időzíteni, ami a háztartások esti áramfogyasztását és a villanyszámlát is érintheti.

A Telex beszámolója alapján.

telex.hu2 órája
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír

Kapcsolódó hírek

Hírstart Gazdaság

24.hu gazdasági hírei