Kapitány István: 18 és 21 óra között kapcsoljuk le a klímát
Kapitány István azt kéri, hogy este hat és kilenc között lehetőleg ne menjen a légkondi.
A gazdasági és energetikai miniszter szerint a laptop, a telefon és az elektromos autó töltését is érdemes inkább 21 óra utánra időzíteni, ami a háztartások esti áramfogyasztását és a villanyszámlát is érintheti.
A Telex beszámolója alapján.
telex.hu2 órája
Még több friss hír
Töltés
Hangos lapszemle
Kapcsolódó hírek
Megindult a forint, így áll most a főbb devizákkal szemben a magyar fizetőeszköz
hirstart.hu11 órája
Kihirdették a Prexa nyerteseit: tarolt a Noguchi és az SOS Gyermekfalvak
hirstart.hu14 órája
Rendőrségi kivonulás a Semmelweisen: megszólalt az egyetem
hirstart.hu23 órája
Bod Péter Ákos: a brit beteg, avagy merre tart Nagy-Britannia?
hirstart.hu1 napja
Akár határozatlan idejű sztrájk is jöhet a Hanon magyar telephelyein
hirstart.hu14 órája
Hatalmas uniós pénz érkezik: teljesen átírhatja a magyar energiarendszert
hirstart.hu16 órája
Az MNB szerint simán ki lehetne vezetni az árstopokat
hirstart.hu18 órája
Brüsszel üzent: Magyarországnak végre kell hajtania a Klubrádió-ítéletet
hirstart.hu21 órája
Bekeményít a Mohu – a jövőben fizethetünk a szolgáltatásért
hirstart.hu22 órája
Felhasználási feltételek
Adatvédelem
Kapcsolat
Impresszum
Médiaajánlat
2026 © Startlap, Minden jog fenntartva