Ismét eljárást indított a Médiatanács a közmédia ellen a Nemzeti Konzultáció jogsértő reklámozásának gyanújával
A Médiatanács ismét eljárást indított a közmédia ellen a Nemzeti Konzultáció képernyős reklámozása miatt, a Media1 főszerkesztőjének panaszbejelentése nyomán.
A hatóság heti ülésén nemcsak vizsgálatokról, hanem bírságokról is döntött: a közmédiát reklámjogsértések miatt összesen több mint egymillió forintra büntették, és büntetést kapott a HírTV is
media1.hu4 hónapja
Még több friss hír
Töltés
Hangos lapszemle
Kapcsolódó hírek
A meleg miatt kialakulóban van a "szieszta-kultúra" a Balatonnál
hirstart.hu8 órája
Vezető nélkül tett meg egy kört a Nordschleifén egy Xiaomi
hirstart.hu12 órája
Lengyelország gyorsan lépett: egy vagyont kap az európai fegyverkezési alapból
hirstart.hu14 órája
A köztársasági elnök aláírta az uniós források hazahozataláról szóló törvényt
hirstart.hu20 órája
Alan Greenspan halálára
hirstart.hu11 órája
Ki dönt ma a munkahelyeden: a vezetőd – vagy az adatok?
hirstart.hu13 órája
Felhasználási feltételek
Adatvédelem
Kapcsolat
Impresszum
Médiaajánlat
2026 © Startlap, Minden jog fenntartva