Ismét eljárást indított a Médiatanács a közmédia ellen a Nemzeti Konzultáció jogsértő reklámozásának gyanújával

A Médiatanács ismét eljárást indított a közmédia ellen a Nemzeti Konzultáció képernyős reklámozása miatt, a Media1 főszerkesztőjének panaszbejelentése nyomán.

A hatóság heti ülésén nemcsak vizsgálatokról, hanem bírságokról is döntött: a közmédiát reklámjogsértések miatt összesen több mint egymillió forintra büntették, és büntetést kapott a HírTV is

media1.hu4 hónapja
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír

Kapcsolódó hírek

Hírstart Gazdaság

24.hu gazdasági hírei

Alan Greenspan halálára

hirstart.hu11 órája