Iratokat foglalt le az ügyészség az ÁSZ-nál az MNB-ügy nyomozásában
Az MNB-ügyben nyomozó ügyészség iratokat foglalt le az Állami Számvevőszéknél.
Indoklása szerint a vizsgálathoz fontos dokumentumokat így tudták egyszerre, hiteles és strukturált formában átvenni.
A Telex beszámolója szerint az eljárás célja a nyomozásban értékelendő anyagok rendezett átadása.
4 hete