Győr polgármestere reagált az osztrák eredetű azbesztszennyezésre

Az osztrák bányákból származó azbesztszennyezés Nyugat-Magyarország több települését is érintheti Nemény András, Szombathely polgármestere szerint.

A felvetésre Győr városvezetője, Pintér Bence is reagált.

Az ügy alakulása a környékbeli ingatlanok, felújítások és helyi fejlesztések költségeire is kihatással lehet a beszámoló alapján.

mfor.hu1 hónapja
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír

Hírstart Gazdaság

24.hu gazdasági hírei