Győr polgármestere reagált az osztrák eredetű azbesztszennyezésre
Az osztrák bányákból származó azbesztszennyezés Nyugat-Magyarország több települését is érintheti Nemény András, Szombathely polgármestere szerint.
A felvetésre Győr városvezetője, Pintér Bence is reagált.
Az ügy alakulása a környékbeli ingatlanok, felújítások és helyi fejlesztések költségeire is kihatással lehet a beszámoló alapján.
1 hónapja