Gigászi összeget nyertek az OTP-sek januárban
Rekord rekord hátán: ilyen volt a januári értékpapírpiac Magyarországon.
Vették az állampapírt, a befektetési alapokat, és gigantikus pénzeket kaszáltak a háztartások az OTP-részvényeken is.
3 hónapja