Gigászi összeget nyertek az OTP-sek januárban

Rekord rekord hátán: ilyen volt a januári értékpapírpiac Magyarországon.

Vették az állampapírt, a befektetési alapokat, és gigantikus pénzeket kaszáltak a háztartások az OTP-részvényeken is. 

privatbankar.hu3 hónapja
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír

Hírstart Gazdaság

24.hu gazdasági hírei