Dömpingszerűen zárnak be a magyar éttermek, és 2026-ban is ez várható
Fekete év volt a magyar vendéglátás számára 2025.
Számtalan ismert vendéglátóhely szűnt meg, köztük a Budai Várban Szamos Miklós cukrászdái, a bulinegyed szórakozóhelyei, vidéken pedig Michelin-ajánlásos éttermeknek is be kellett zárniuk.
Úgy tűnik, hiába alakul stabilan havi 200 milliárd forint felett a forgalom, a közterheket és a munkaerőhiányt
mfor.hu5 hónapja
Még több friss hír
Töltés
Hangos lapszemle
Kapcsolódó hírek
Aki kipróbálta a finn minirakodókat, az soha többé nem akar mást
hirstart.hu6 órája
Bod Péter Ákos: Nincs királyi út, új állammodell kell
hirstart.hu14 órája
A köztársasági elnök aláírta az uniós források hazahozataláról szóló törvényt
hirstart.hu14 órája
Ki dönt ma a munkahelyeden: a vezetőd – vagy az adatok?
hirstart.hu7 órája
Nem az arany tehet róla, hogy a bitcoin árfolyam esik, hanem valami egészen más
hirstart.hu21 órája
Szombaton megszűnik a közmédia vezetőinek megbízatása
hirstart.hu21 órája
Felhasználási feltételek
Adatvédelem
Kapcsolat
Impresszum
Médiaajánlat
2026 © Startlap, Minden jog fenntartva