Dél-Korea energiatakarékossági kampányt indít az iráni háború miatti ellátási zavarok miatt
Dél-Korea kedden átfogó energiatakarékossági kampányt hirdetett, miután az iráni háború nyomán súlyos fennakadások alakultak ki a globális energiaellátásban.
A Portfolio a Reutersre hivatkozva írja: rendkívüli intézkedésekkel igyekeznek mérsékelni a kockázatokat, ami közvetve az energiaárakon és a háztartási költségeken is éreztetheti a hatását.
3 hónapja