Dávid Kornél ma játékosmegfigyelőként dolgozik, hiányolja az NBA-s magyart

Dávid Kornél, az egyetlen magyar NBA-játékos ma játékosmegfigyelőként dolgozik, és nem érti, miért nincs közel 30 éve új magyar az elitligában.

A 127-szeres válogatott kosaras a Pénzcentrumnak beszélt arról is, mit csinálna másképp, ha most lenne húszéves, és hogyan építette fel a pályája utáni megélhetését.

penzcentrum.hu2 napja
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír

Hírstart Gazdaság

24.hu gazdasági hírei