Csányi Sándor: Nagy Márton jó szakember, Orbánt várja a válogatottra
Csányi Sándor, az OTP elnöke a közgyűlés után arról beszélt, hogyan látja Nagy Mártont, Varga Mihályt és Orbán Viktort.
Úgy fogalmazott: Nagy Márton jó szakember, Varga Mihály kiváló munkát végez, Orbán Viktort pedig továbbra is szívesen látja a magyar válogatott meccsein.
A mfor.hu összefoglalója.
mfor.hu1 hónapja
Még több friss hír
Töltés
Hangos lapszemle
Kapcsolódó hírek
Bóna Szabolcs: bővülhetnek az aszálykárok enyhítését szolgáló támogatások
hirstart.hu4 órája
Milliós állami támogatás járhat a lakáshitel-törlesztéshez
hirstart.hu7 órája
Olcsóbb lesz a piaci alapú tankolás
hirstart.hu22 órája
Berendelte a dolgozókat az egyes szerkesztőségekbe a Mediaworks
hirstart.hu23 órája
Magyarok ezrei is vadászták a SpaceX-részvényeket, sokan végül semmit sem kaptak
hirstart.hu15 órája
Erősödött hétfő reggelre a forint
hirstart.hu1 napja
Felhasználási feltételek
Adatvédelem
Kapcsolat
Impresszum
Médiaajánlat
2026 © Startlap, Minden jog fenntartva