Bod Péter Ákos: a Hormuzi-szoros miatt 2026-tól új áremelkedés jöhet

Bod Péter Ákos a Privátbankárban arról ír, hogy Trump elnökjelöltként üzemanyagár-csökkenést ígért, az iráni háború után mégis emelkedtek az árak.

Magyarországon szerinte a Hormuzi-szorosban történtek 2026 nyarától újabb áremelkedési impulzust hozhatnak, ami a tankolás és a mindennapi kiadások drágulásában is megjelenhet.

privatbankar.hu4 hete
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír

Hírstart Gazdaság

24.hu gazdasági hírei