Bod Péter Ákos: a Hormuzi-szoros miatt 2026-tól új áremelkedés jöhet
Bod Péter Ákos a Privátbankárban arról ír, hogy Trump elnökjelöltként üzemanyagár-csökkenést ígért, az iráni háború után mégis emelkedtek az árak.
Magyarországon szerinte a Hormuzi-szorosban történtek 2026 nyarától újabb áremelkedési impulzust hozhatnak, ami a tankolás és a mindennapi kiadások drágulásában is megjelenhet.
4 hete