Balásy Gyula cégei 2017 óta 92,5 milliárd forint osztalékot fizettek
A Telex szerint az államnak felajánlott négy vállalat 2017 előtt nem fizetett érdemi osztalékot, azóta viszont összesen 92,5 milliárd forintot vettek ki belőlük a tulajdonosok.
A kifizetések nagy része Balásy Gyulához köthető.
A számok a cégek nyereségkivonását mutatják, ami a közpénzes megrendelések és az állami kapcsolatok megítélését is befolyásolhatja.
1 hónapja