Balásy Gyula az államnak adná a Lounge-csoportot és dolgozóit
A Telex szerint Balásy Gyula felajánlotta, hogy az államra ruházza a Lounge-csoport céges vagyonát és befektetéseit, a csomaggal együtt a mintegy 500, elbocsátás előtt álló alkalmazottal.
Közben a rendőrség is nyomoz az ügyben.
A tét: mit jelentene ez a gyakorlatban, és ki viselné a költségeket.
1 hónapja