Bajnai Gordon: Nem bántam meg, hogy elvállaltam a miniszterelnökséget

A volt miniszterelnök jelenleg egy londoni befektetési céget vezet, politikai és gazdasági tapasztalatairól a Forbes konferenciáján beszélt.

telex.hu8 hónapja
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír

Hírstart Gazdaság

24.hu gazdasági hírei