Az osztalék lesz az új kamat?

A részvények jellemzően sokkal többet hoztak hosszú távon, mint a kötvények, ráadásul az infláció néha megeszi a kamatot.

De részvény és részvény között is óriási különbségek vannak.

Milyen előnyökkel és kockázatokkal jár, ha osztalékvadászatra indulunk?

privatbankar.hu7 hónapja
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír

Hírstart Gazdaság

24.hu gazdasági hírei