Az osztalék lesz az új kamat?
A részvények jellemzően sokkal többet hoztak hosszú távon, mint a kötvények, ráadásul az infláció néha megeszi a kamatot.
De részvény és részvény között is óriási különbségek vannak.
Milyen előnyökkel és kockázatokkal jár, ha osztalékvadászatra indulunk?
7 hónapja