Az Apple és a Microsoft árat emelt a chiphiány miatt, drágulhat az AI
Az Apple és a Microsoft is áremeléssel reagált a mesterséges intelligencia miatti chiphiányra, írja a Telex.
A drágulás már most megjelenhet egyes szolgáltatások és eszközök árában, és a hatása a következő időszakban is érezhető maradhat.
3 órája