Az Apple és a Microsoft árat emelt a chiphiány miatt, drágulhat az AI

Az Apple és a Microsoft is áremeléssel reagált a mesterséges intelligencia miatti chiphiányra, írja a Telex.

A drágulás már most megjelenhet egyes szolgáltatások és eszközök árában, és a hatása a következő időszakban is érezhető maradhat.

telex.hu3 órája
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír

Hírstart Gazdaság

24.hu gazdasági hírei