Amerikai engedélyt kapott a MOL: folytatja a NIS-üzlet tárgyalásait
Az OFAC meghosszabbította a szankciós engedélyt, így a MOL tovább készítheti elő és folytathatja a tárgyalásokat a szerb NIS tervezett többségi részesedésének megvásárlásáról, írja a Pénzcentrum.
A lépés a MOL regionális terjeszkedését gyorsíthatja, ami közvetve a cég kilátásain és a befektetői hangulaton keresztül a részvényárfolyamra is hatással lehet.
penzcentrum.hu3 hónapja
Még több friss hír
Töltés
Hangos lapszemle
Kapcsolódó hírek
Rendkívüli hőség: videón üzent az MVM vezérigazgatója a magyar lakosságnak
hirstart.hu15 órája
Benyújtotta a kormány az MFB-törvény módosítását
hirstart.hu17 órája
Tiltakozásul bezártak a kis benzinkutak, a Tisza-kormány félresöpörte őket
hirstart.hu18 órája
Teljes körű klímatelepítést indít a MediaMarkt
hirstart.hu21 órája
Szivárgás történt a debreceni CATL-gyárban
hirstart.hu19 órája
Eldőlt az idei Pride sorsa
hirstart.hu21 órája
Lezárult a felvásárlás, egy kézbe került az Auchan
hirstart.hu22 órája
Felhasználási feltételek
Adatvédelem
Kapcsolat
Impresszum
Médiaajánlat
2026 © Startlap, Minden jog fenntartva