A távozó Index-főszerkesztő a TV2-nél folytatja, Vaszily tanácsadója lesz

Fekete-Szalóky Zoltán, az Index távozó főszerkesztője a TV2-nél vállal munkát: Vaszily Miklós tanácsadójaként folytatja.

A Digital-Media Hungary konferencián elhangzottak szerint, a Media1 tudósítása alapján ez a lépés a magyar médiapiacon is átrendeződést hozhat, ami a hirdetési és előfizetési bevételekre is hatással lehet.

mfor.hu1 hónapja
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír

Hírstart Gazdaság

24.hu gazdasági hírei