A háború után India 7 év szünet után újra iráni olajat vesz

Az indiai finomítók 7 év után ismét iráni olajat vásároltak, miután a közel-keleti háború leállította a Hormuzi-szoroson át érkező szállításokat.

A Privátbankár szerint a döntés átírhatja a beszerzési útvonalakat és az importköltségeket, ami a hazai üzemanyagárakra is hatással lehet.

privatbankar.hu2 hónapja
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír

Hírstart Gazdaság

24.hu gazdasági hírei